Jednotlivé pláty per

Pláty per
 

V oblasti pérování listových a parabolických per Vám dokážeme ušetřit Vaše náklady na opravu pérování vozidla. Pokud právě řešíte problém s prasklým listovým či parabolickým perem, obraťte se na nás a my Vám nabídneme co možná nejméně nákladnou variantu opravy pera např. výměnu pouze prasklého listu-plátu pera.

Jednotlivý list – plát listového nebo parabolického pera nabízíme tehdy, pokud není pero natolik poškozené či unavené, že se musí vyměnit celá pružina.

Jednotlivý plát listového, parabolického pera dokážeme identifikovat dle výrobního čísla podvozku vozidla, popřípadě dle rozměrů pera.

Kompletní pero

 

Plat pera

Kompletní servis jednotlivých plátů

K nabídce jednotlivých plátů listového – parabolického pera Vám nabízíme kompletní servisní práce pérování, jako jsou: demontáž pera z vozidla + potřebných dílů, zdiagnostikování per, rozebrání pera, montáž jednotlivých listů do svazku pera, montáž per na vozidlo a ostatní servisní práce spojené s opravou pérování.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.


Nezávazná poptávka listových per (dotaz):

stín