Kompletní pera

Nabízíme Vám kompletní listová a parabolická pera na osobní, terénní, nákladní a užitková vozidla. V naší nabídce naleznete také listová a parabolická pera různých návěsů a přívěsů nákladních vozidel.

Kompletní listová a parabolické pera zajistíme od prověřených výrobců listových a parabolických per jako jsou Weweler a Schomaecker. Tito výrobci listových a parabolických per vyrábějí listové a parabolické pružiny i do prvovýroby vozidel.

Listová pera včetně příslušenství

K listovým a parabolickým perům dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou: třmeny pera, matice třmenů per, uložení parabolických per, silentbloky listových per, pouzdra do ok per, čepy per, dorazy pérování a další příslušenství.

kompletni-pero
 
kompletni-pero
 
kompletni-pero

Kompletní servis per

Přistavte Vaše vozidlo do našeho servisu, my se o něj dobře postaráme.

K listovým a parabolickým perům jsme schopni zajistit kompletní servisní práce pérování, jako jsou: demontáž pera + potřebných dílů, zdiagnostikování stavu listového či parabolického pera, montáž nového pera, popřípadě jednotlivých plátů a ostatní servisní práce spojené s opravou pérování.

kompletni-pero
 
kompletni-pero

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.


Nezávazná poptávka listových per (dotaz):

stín