Výroba per a jednotlivých plátů

Výroba per a jednotlivých plátů
 

Mezi další naši službu patří zajištění výroby listových per, popřípadě výroba jednotlivých plátů listového pera. Umíme si poradit i s výrobou dnes už hodně používaných parabolických per, které nalezneme nejčastěji na nákladních vozidlech, přívěsech a návěsech.

Výrobu listových a parabolických per nejčastěji realizujeme, protože požadovaná pera našich zákazníků (nákladních, užitkových vozidel, přívěsů a návěsů) se už sériově nevyrábějí.

Jednotlivá výroba listových a parabolických per je prováděna dle vzoru starého pera nebo plátu pera nebo dle výkresu listových či parabolických pružin. K výrobě listových a parabolických pružin nabízíme i výrobu třmenů jednotlivých per.

Třmeny listových a parabolických per vyrábíme dle vzoru nebo dle požadavků od zákazníků, kde si upřesňujeme správný tvar a rozměry třmenu dle příslušné formy, kterou naleznete v příloze pdfTřmeny listových a parabolických per.pdf (895.52 KB).

Kompletní servis – výroba per, plátů

K výrobě listových a parabolických per Vám nabízíme kompletní servis pérování jako je: demontáž pera z vozidla + potřebných dílů, zdiagnostikování pera, výroba nového pera, výroba jednotlivých plátů, montáž plátů do svazku pera, montáž pera na vozidlo a ostatní servisní práce pérování.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka listových per (dotaz):

stín