Zesílení per

Zesílení per
 

Naším cílem je kvalitní služba pro zajištění maximální spokojenosti zákazníka, a proto mezi další naši službu patří zesílení listových a parabolických per na zakázku. Zesílení listových a parabolických per provádíme na nákladní a užitková vozidla značek: Mercedes-Benz, Man, Daf, Iveco, Volvo, Scania, Renault, Nissan, Opel, Volswagen, Peugeot. V některých případech umíme zajistit zesílení pérování i u návěsů, přívěsů, osobních a terénních vozidel.

Co je zesílení pérování a jak ho provádíme?

Zesílení listových a parabolických per je ztužení pérování, které řešíme několika způsoby:

  • přidáním jednotlivých plátů do svazku pera
  • výměnou stávajícího plátu pera za silnější plát nebo plát z jiného materiálu
  • výměnou celého zesíleného pera

Výsledkem zesílení pérování je zvýšení nosnosti vozidla, ale i  zvednutí výškové osy vozidla.

Proč zesílení provádíme?

Zesílení listových a parabolických per provádíme na přání našich zákazníků, většinou protože:

  • požadují zvýšení nosnosti vozidla
  • požadují zvýšení osy vozidla
  • mají problém s nevyvážeností vozidla při převozu nákladu (např. vlivem nesprávného hmotnostního zvolení podvozku a nástavby vozidla)
  • mají problém s nadměrným praskáním jednotlivých listů pera

U způsobu zesílení, kde se přidávají jednotlivé pláty do svazku pera se v některých případech musí vlivem změny výšky pera měnit i třmeny listového a parabolického pera za delší třmeny. V tomto případě jsme Vám také připraveni poradit a nabídnout tu správnou variantu třmenu pera.

Zesílení pérování Volkswagen Crafter – odtahovka

Před posílením

Před zesílením pérování

 
Po posílení

Po zesílení pérování
(při stejné zátěži vozidla)

Pokud potřebujete vyřešit zesílení pérování (listová a parabolická pera), kontaktujte nás a my Vám poradíme a nabídneme tu nejlepší možnou variantu zesílení per Vašeho vozidla.

Kompletní servis zesílených per

K nabídce jednotlivých variant zesílení pera jako takového Vám nabízíme kompletní servisní práce pérování, jako jsou: demontáž pera z vozidla + potřebných dílů, zdiagnostikování per, zvolení a nabídnutí správné varianty zesílení per, montáž zesílených per a ostatní servisní práce spojené s opravou pérování.

„Vždy existuje nějaké řešení“

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.


Nezávazná poptávka listových per (dotaz):

stín